Balıkesir, Logo Yazılım, Mikro Yazılım Yetkili Bayisi, Satış, Destek

Adres

Nazlı Sitesi 2B/4
info@aldiran.com

Telefon

+0 535 782 56 57 - 0 538 374 06 42

Hizmetlerimiz

Ege Sistem Bilgisayar / Hizmetlerimiz

Mikro Yazılım Satış, Destek

Mikro ürünlerinde satış ve destek taleplerinizde yanınızdayız. Mikro Ürünleri Satışı, Mikro Destek ve Servis Hizmetleri, Mikro Danışmanlık Hizmetleri, Mikro Eğitim Hizmetleri, Mikro Bakım Anlaşmaları, Mikro Özel Yazılım Hizmetleri, Mikro Versiyon Güncellemeleri, Mikro Aktarım Programları, Mikro Rapor Tasarımı, Mikro E-Defter Gönderimi, Mikro E-Fatura Tasarımı.

More

Logo Yazılım Satış, Eğitim, Destek

LOGO ürünlerinde satış ve destek taleplerinizde yanınızdayız.Logo Ürünleri Satışı, Logo Destek ve Servis Hizmetleri, Logo Danışmanlık Hizmetleri, Logo Eğitim Hizmetleri, Logo Bakım Anlaşmaları, Logo Özel Yazılım Hizmetleri, Logo Versiyon Güncellemeleri, Logo Yıl Sonu Devir İşlemleri, Logo E-Defter Gönderimi, Logo E-Fatura Tasarımı.

More

Yazılım, Mobil Yazılım

Firmamız web siteleri, Kamu ve özel firmalar için programlar hazırlamaktadır. Masaüstü yazılım, Web Yazılım, ios ve Android tabanlı uygulamalar geliştirip müşterilerine sunmaktadır. Yazılım ihtiyalarınızda alanında uzman kadromuz sizin ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en kaliteli şekilde sunmaktadır.

More

E-Ticaret ve Pazaryerleri Entegrasyonu

Kendi geliştirdiğimiz Php, Mysql tabanlı ve İstanbul Metro Veri merkezinde barındırdığımız BTK onaylı sunucumuz ile 1 günde e-ticaret sitenizi kuruyoruz. Ürün ekleme, Ssl ve güvenlik testlerinden geçirip Sanal Pos Kurulumunu yapıyoruz. Tasarımını en güzel ve tüm cihazlara uygun responsive hale getirip Gerekli Arama Motoru Optimizasyonunu Seo sağlıyoruz. Sitenizi n11, gg, hepsiburada, trendyol vb Platformlarla anlık bağlantısını sağlıyoruz. Yüzlerce aktif ve çalışan referans Kalite ve her zaman destek ile e-ticaret siteniz bize emanet

More

Benzin Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

Benzin istasyonu market, pompa vardiye ve veresiye satış işlemlerinin Muhasebe sistemleri ile entegrasyonunu sağlıyoruz.

More

Market, Mağaza Hızlı Satış Programı, Barkodlu Satış Sistemi

Barkodlu hızlı satış sayesinde barkodunu okuttuğunuz tüm ürünler satışa hazır. Sınırsız sayıda stok, ürün takibi; Barkod ile hızlı satış işlemleri. Mikro Muhasebe programına tam entegre.

More

Bilgisayar, Sunucu, Güvenlik, Yazıcı Hizmetleri

Bilgisayar malzeme satışı, servisi, Server sistemi kurulumu, Server güvenliği ve yedekleme sistemleri, Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri, Yazıcı ve sarf malzemeleri satış. En kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.

More

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Web sitesi tasarımı, Broşür, dergi, kartvizit tasarım ve basımı. Arama Motoru Optimizasyonunu, Seo, arama motorları, harita ve rehber ve sosyal medya hesap yönetimi ve takibi, internet reklamcılığı hizmetlerini vermekteyiz.

More

Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemi, Satış ve Kurulum

Balıkesir ve Körfez Bölgesine Ayvalık, Burhaniye, Gömeç, Edremit, Akçay, Altınoluk, Havran, Cunda, Sarımsaklı Güvenlik Kamerası ve alarm sistemi Montaj Hizmeti, Güvenlik Kamera Sistemleri kurulumunda Uygun Fiyat ve Profesyonel Hizmet. Kamera ve Alt Yapı Sisteminde Bayisi olduğumuz D-Cam, Hikvision ve Sekom Marka ürünler kullanılmaktadır.

More

Yazıcı Servisi, Toner Satış, Toner Dolumu, Kartuş, Mürekkep

Epson Teknik Servisi. Oki Teknik Servisi. Oki Teknik Servisi. Hp Samsung Canon Teknik Servis. Her türlü yazıcı, faks, fotokopi kiralama, Her marka faks - fotokopi, yazıcı tamiri. Özel tekne ve yatlara yazıcı tamir desteği, Her Marka Toner Dolumu ve Yazıcı Toneri Satışı ve Sarf Malzeme Temini işlemleri firmamız tarafından en hızlı ve en uygun şekilde karşılanmaktadır. AYVALIK ve KÖRFEZ İLÇELERİNDE TONER, KARTUŞ ve SARF MALZEMELERİNİZİ ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİM EDİYORUZ.

More

Restaurant, Beach, Cafe Yazılımları, Servis ve Garson Uygulamaları

Restoran, kafe, bar, otel, spa ve plajlarda adisyonları takip etmek için 15 Yıldır 1. Sınıf Hizmet Anlayışı İle Birlikteliğimizi Sürdürüyoruz. Sektörün temelinden gelen teknoloji ekibimiz ve piyasa şartlarını çok iyi analiz eden müşteri temsilcilerimiz ile değerli müşterilerimizin taleplerini problemsiz ve sonuca yönelik çözümlüyoruz.

More

E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye, E-Müstahsil

E-Dönüşüm alanında bölgemizin en büyük firmalarına hizmet veriyoruz. Logo yazılım ve Mikro yazılım altyapısı ve güveninde en kaliteli ve sorunsuz şekilde e-dönüşüm işlemlerinizi yapmaktayız.E-Fatura başvurusu ve e-defter gönderimi hizmetleri, E-fatura Tasarım, Yedekleme hizmeti sağlamaktayız.

More

Neden Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Haberleşmeden alışverişe, finansal hizmetlerden eğlenceye kadar gündelik alışkanlıklarımızı değiştiren dijital dönüşüm, iş hayatını da farklılaştırıyor. Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

Ürün, Hizmet ve Çözümlerimizden yararlanmak için bizi arayın.