Balıkesir, Logo Yazılım, Mikro Yazılım Yetkili Bayisi, Satış, Destek

Adres

Nazlı Sitesi 2B/4
info@aldiran.com

Telefon

+0 535 782 56 57 - 0 538 374 06 42

HAKKIMIZDA

Ege Sistem Bilgisayar / Firmamız Hakkında.

HAKKIMIZDA

Satış, servis, kalite, hizmette ve müşteri ilişkilerinde “en iyi” olmak için çalışıyor. Çalışmalarımızın tamamında önce müşterimizi dinliyoruz. Onun için gerekli en iyi çözümü en uygun şart ve fiyatlarda sunuyoruz.

Balıkesir Ayvalıkta kurulan firmamız, 2005 Yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir. Başlıca Balıkesir, Ayvalık, Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Akçay, Altınoluk, Küçükkuyu, Dikili, Bergama da hizmet vermekteyiz.

Aldiran.com Ege Sistem Bilgisayarın Tescilli Markasıdır. Sektöründe her alanda faaliyet gösteren firmamızın, sektörümüzdeki en kaliteli ürünleri internet ortamında siz değerli tüketicilere sunduğu bir e-ticaret sitesidir.

Aldiran.com aracılığı ile artık Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktadır. Aldiran.com günümüzde hızla gelişen e-ticaretin getirdiği yenilikler ve avantajlara, yılların vermiş olduğu tecrübeleri de katarak e-ticarette kullanıcıların vazgeçilmez adresi olmayı hedeflemektedir.

Neden Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Haberleşmeden alışverişe, finansal hizmetlerden eğlenceye kadar gündelik alışkanlıklarımızı değiştiren dijital dönüşüm, iş hayatını da farklılaştırıyor. Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

Ürün, Hizmet ve Çözümlerimizden yararlanmak için bizi arayın.