Ege Sistem Bilgisayar Hizmetlerimiz

Yazılım

Ege Sistem Bilgisayar Web Siteleri, Kamu ve özel firmalar için programlar hazırlamaktadır. Firmamız Masaüstü yazılım, Web Yazılım, İos ve Android tabanlı uygulamalar geliştirip müşterilerine sunmaktadır. Yazılım ihtiyalarınızda alanında uzman kadromuz sizin ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en kaliteli şekilde sunmaktadır.


Ayvalık'ta E-Ticaret Sitesi Hazırlamak Bizim İşimiz.

Kendi geliştirdiğimiz Linux Mysql Veri tabanlı ve İstanbul Metro Veri merkezinde barındırdığımız sunucumuz ile 1 günde e-ticaret sitenizi kuruyoruz. Ürün ekleme, Ssl ve güvenlik testlerinden geçirip Sanal Pos Kurulumunu yapıyoruz. Tasarımını en güzel ve tüm cihazlara uygun responsive hale getirip Gerekli Arama Motoru Optimizasyonunu Seo sağlıyoruz. Sitenizi n11,gg,hepsiburada vb Platformlarla anlık bağlantısını sağlıyoruz. Yüzlerce aktif ve çalışan referans Kalite ve her zaman destek ile e-ticaret siteniz bize emanet

Ayvalık Notebook, Bilgisayar Tamir Bakımı ve Satışı

Tüm Notebook ve bilgisayar ve tablet bilgisayarların bakım ve onarımını garantili ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Bayiliklerimiz ile en uygun fiyatlara bilgisayar ve parça satışı yapmaktayız.

Ayvalık Grafik Tasarım ve Baskı

Web tasarım, grafik tasarım, dijital baskı süreçleri güncel bilgi ve beceri gerektirir. Son teknoloji grafik tasarım uygulamalarını kullanarak web ve baskı amaçlarına uygun, güncel, kaliteli grafik tasarımları tarafımızdan hazırlanmaktadır. Tasarım logo, banner, slayt vb. her türlü web grafikleri tasarımını, dünyanın en iyi grafik tasarım uygulamaları CorelDraw ve Adobe ürünleri ile yapmaktayız. Logo, kartvizit, antetli a4 kağıt, antetli zarf, kartvizit, teklif/sunum dosyası, personel yaka kartı, ambalajlar, promosyon ürünleri, Kartvizit, katalog, broşür, afiş, billboard, süreli yayın, kutu, paket vb. ürünler hazırlanmaktadır.

Ayvalık Güvenlik Kamerası, Satış ve Kurulum

Ayvalık ve Körfez Bölgesine Burhaniye, Gömeç, Edremit, Akçay, Altınoluk Güvenlik Kamerası Montajı, Uygun Fiyata Güvenlik Kamerası Montaj Hizmeti, Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kurulumu Uygun Fiyat ve Profesyonel Hizmet Hızlı Montaj Kameranız istediğiniz konuma hemen montajlanır ve görüntü işlemleri kurulur hemen sonra bakımı ve testleri yapılır. Uygun Fiyat Tüm montaj ve kurulum işlemleriniz uygun fiyat garantisi ile profesyonel olarak kurulur ve test edilir. Teknik Destek Güvenlik sistemleriniz profesyonel teknik ekibimiz tarafından kurulur. Kamera ve Alt Yapı Sisteminde Bayisi olduğumuz D-Cam Marka Ürünler kullanılmaktadır.

Ayvalık Mikro Yazılım Bayi

UZMAN EKİBİMİZ İHTİYAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA SİZE EN UYGUN MİKRO YAZILIMINI BELİRLESİN. AYVALIK MİKRO YAZILIM MUHASEBE PROGRAMLARI RESMİ BAYİSİ EGE SİSTEM BİLGİSAYAR Resmi Mikro Bayisi, Mesai Saatleri Dışında Dahi Teknik Destek, Muhasebe Bilgisi Olan Profesyonel Teknik Ekip, Eğitimli ve Sertifikalı Kadro, En Kaliteli Hizmet En Ekonomik Fiyatlarla, Tüm Mikro Yazılımları Hediyeli, Tüm Kartlara 0 Komisyon 12 Taksit İmkanı

Ayvalık Yazıcı Servisi, Toner Satış, Toner Dolumu, Kartuş, Mürekkep

Epson Teknik Servisi. Oki Teknik Servisi. Oki Teknik Servisi. Hp Samsung Canon Teknik. Her türlü yazıcı faks fotokopi kiralama, Her marka faks - fotokopi - yazıcı tamiri. Özel tekne ve yatlara yazıcı tamir desteği, Her Marka Toner Dolumu ve Yazıcı Toneri Satışı ve Sarf Malzeme Temini işlemleri firmamız tarafından en hızlı ve en uygun şekilde karşılanmaktadır. AYVALIK ve KÖRFEZ İLÇELERİNDE TONER, KARTUŞ ve SARF MALZEMELERİNİZİ ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİM EDİYORUZ.

Ayvalık Drone Video ve Fotograf Çekimi

AKLINIZA GELEBİLECEK TÜM HAVADAN VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNDE DJİ 4K ÇEKİM KALİTESİNE SAHİP EKİPMANLARIMIZ VE PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE YANINIZDAYIZ. İş konumuz havadan video ve fotoğraf çekimi yapmaktır. Çekilen video ve fotoğrafların talepler doğrultusunda işlemlerden geçirilmesi (montajlanması) ve projenin müşterilerimize teslim edilmesidir. Amacımız; siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve memnuniyetinizi en yüksek seviyede tutmaktır.Bunu yaparken gerek ekip gerekse ekipmanlar önemli rol oynamaktadır.Bu iki unsuru bir araya getirmek ve en iyi şekilde harmanlayarak mümkün olan en iyi sonuca ulaşmanın gerekliliğine inanıyoruz. 4k kalitesinde video çekimi yapan ekipmanlarımızı yönetmeleri için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Aynı zamanda bu eşsiz kalitedeki resim ve videoları montajlamak için yine aynı değerlerin ışığında hareket ediyor ve tüm beklentilerin daha fazlasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Hedefimiz; mükemmel sonuçlara sahip projelere imza atmanın yanı sıra, bu projelerin sonucunda sizlerin gülen yüzlerine ve memnuniyetlerine tanık olmaktır.Bizim için tamamlanmış proje, işin sonunda memnun olan müşterilerimizdir. Hizmet alanlarımız: Tanıtım Filmi Çekimleri (Oteller, turistik tesisler, hastaneler, firmalar v.b. reklam ve tanıtım videosuna ihtiyaç duyabilecek tüm kamu ve özel sektörlere ait tanıtım filmi çekimleri), Bölge Ve Yapı Çekimleri (İstenilen bölgenin veya yapının havadan çekimleri v.b.) Fabrika Ve İnşaat Çekimleri (Tamamlanmış veya inşaatı devam eden yapıların çekimleri), Etkinliklere Ait Çekimler (Spor, eğlence, turistik vb. etkinlikler) Organizasyon Çekimleri (Düğünler, açılışlar, konserler, gösteriler, festivaller, mitingler v.b.), Film Ve Dizi Çekimleri (Film ve dizilerde ihtiyaç duyulması halinde yapılan çekimler), Havadan 360 Derece Video Ve Fotoğraf Çekimleri (Sanal tur v.b.).

Ayvalık Akıllı Bina Çözümleri

Ayvalık ta bina ev ve villar için aydınlatma iklimlendirme ve sulama otomasyonu hizmeti vermekteyiz knx sistem uyumlu makel akıllı bina sistemi ile evinizi cep telefonu ve bilgisayarınız üzrinden 24 saat görüntüleyebilir.gerekli ihtiyaçlarını yerine getirebilirsiniz.

Ayvalık Web Tasarımı

Ayvalık web tasarım web programlama ve arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti veren firmamız, birçok bireysel ve kurumsal müşterinin tercih ettiği bir firmadır. Kendi geliştirdiğimiz Linux Mysql Veri tabanlı ve İstanbul Metro Veri merkezinde barındırdığımız sunucumuz ile Tasarımını en güzel ve tüm cihazlara uygun responsive hale getirip, Gerekli Arama Motoru Optimizasyonunu sağlıyoruz. Sitenizi gerekli arama motorları, harita ve rehber uygulamalarına eklenmesini sağlıyoruz.